ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ με ΕΝΘΕΤΑ

 

06:00 – 06:58: Γιώργος Αποστολίδης – «Μια μέρα στην Αθήνα»

  • 06:59 – 07:00: Ένθετο «Passport» (Αλεξάνδρα Βουδούρη)

 

07:00 – 07:59: Γιάννης Παπαγεωργίου – «Μέρα με Θέα»

  • 07:59-08:00: Ένθετο «Ευ ζην»( Έλενα Μπρέγιαννη)

 

08:00 – 10:00: Μαργαρίτα Μυτιληναίου – «Βόλτα»

  • 08:59-09:00: Ένθετο «Ένας δρόμος, μια ιστορία» (Νάνσυ Αγγελοπούλου)
  • 09:59-10:00: ‘Ένθετο «Οικονομία» (Νεκτάριος Νώτης)

 

10:00 – 11:00: Άρης Τόλιος –  «Άνω – Κάτω»

11:00 – 11:56: Γιάννης Λαυράνος – «Τι τρέχει;»

  • 11:57-12:00: Ένθετο « Ξέρω μια ιστορία» (Οδυσσέας Ιωάννου)

 

12:00 – 12:59: Ελευθερία Κουμάντου / Ελεωνόρα Ορφανίδου – «Ντάμες Σπαθί»

  • 12:59-13:00: Ένθετο «Το βιβλίο της εβδομάδας» (Κωστής Μοστράτος)

 

13:00 – 13:59: Κώστας Ράπτης – «Ω, τι κόσμος»

  • 13:59-14:00: Ένθετο «Ευ ζην» (Έλενα Μπρέγιαννη)

 

14:00 – 15:00: Magazino – Κατερίνα Παπαβασιλείου

15:00 – 16:00: Έλενα Χατζηιωάννου – «Radio City»

16:00 – 17:00: Ιάσων Τριανταφυλλίδης – «Αθήνα, μ’ ακούς;»

17:00 – 17:59: Κατερίνα Πουλοπούλου – «Κάτι παίζει»

  • 17:59-18:00: Ένθετο «Ένας δρόμος, μια ιστορία» (Νάνσυ Αγγελοπούλου)

 

18:00 – 18:59: Σαπφώ Ματσιώρη Α’ – «Ένας αλλιώτικος κόσμος»

  • 18:59-19:00: Ένθετο «Το βιβλίο της εβδομάδας» (Κωστής Μοστράτος)

 

19:00 – 19:15: Μικρό Magazino- Δομίνα Διαμαντοπούλου

 

19:15 – 19:56: Σαπφώ Ματσιώρη Β’ – «Ένας αλλιώτικος κόσμος»

  • 19:57-20:00: Ένθετο « Ξέρω μια ιστορία» (Οδυσσέας Ιωάννου)

 

20:00-20:59: Λίλλυ Καρατζαφέρη – «Παρτιτούρες»

  • 20:59-21:00: Ένθετο «Passport» (Αλεξάνδρα Βουδούρη)

 

21:00-22:00: Αριστέα Γιάννου – «Γλυκιά Συμμορία»

22:00-24:00: Χρήστος Παπαμιχάλης – «Σε σταθμούς και σε ηχεία»

00:00-01:00: Γιάννης Ξυνόπουλος – «Τελευταίο βαγόνι»

01:00- 02:00: Ελένη Σούρδη – «Pick up»

Τετάρτη προς Πέμπτη 02:00 – 03:00: Δέσποινα Τσώτου (ηχογραφημένη)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ

06:00 – 07:00: Playlist

07:00 – 08:00: Σάββατο: Χρήστος Καπούτσης – «Ιχνογραφήματα»

Κυριακή: Αντώνης Καραγιαννάκης-  «Της Αθήνας οι κοινότητες»

08:00 – 09:00: Νίκος Κανελλόπουλος –  «Η κλασσική Compact δισκοθήκη»

09:00 – 09:58: Γιάννης Θεοδόσης – «Και γύρω – γύρω πόλη»

10:00 – 11:00: Σάββατο: Θάνος Βερέμης –  «Η σχολή των Αθηνών»

Κυριακή: Βασίλης Πάικος – «Μην πυροβολείτε την πολιτική»

 11:00 – 12:00: Κωστής Μοστράτος / Φίλιππος Παππάς – «Αθήνα, το Φελέκι σου»

 12:00 – 14:00: Μαρία Παύλου – «Μένουμε Αθήνα»

14:00 – 14:30: Magazino / Ραδιοεφημερίδα – Ελένη Ζαμαρία

14:30 – 15:58: Αθλητικό Magazino, Στέφανος Λεμονίδης, Διονύσης Δελλής –

«Sport City»

16:00 – 18:00: Οδυσσέας Ιωάννου – «Ο Sido ονειρεύεται»

18:00 – 19:00: Τασούλα Επτακοίλη – «Τα δικά μας απογεύματα»

19:00 – 20:00: Σάββατο: «Τα τραγούδια μου» – (Αριστέα Γιάννου)

Κυριακή: «Δημόσια και Ιδιωτικά» – (Έλενα Χατζηιωάννου)

20:00 – 21:00: Σάββατο: « Οι δικοί μας Άνθρωποι» – (Δέσποινα Μπαρδάκου)

 Κυριακή: «Ελληνική Ένωση για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου» –

(Γιάννης Ιωαννίδης, Φωτεινή Κοκκινάκη)

21:00 – 22:00: Μαρίνα Χαρίτου – «Αυτοσχεδιασμοί»

22:00- 24:00: Νίκος Λυμπερόπουλος – «Soundtrack»

00:00 – 02:00: Δώρα Αποστόλου –« Νυχτερινά και ταξιδιάρικα»

02:00 – 06:00: Playlist